iRACK

irack

Nové

iRACK obrazně i doslova pomáhá řadě produktů iFi audio nad konkurenci. Je možné jej konfigurovat od 1 až do 4 polic. Obě oceňované řady produktů - Micro a Nano - pasují do racku perfektně.

Více informací

skladem

4 276 Kč
4 276 Kč bez DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

iRACK

příslušenství pro produkty iFi audio

iRACK obrazně i doslova pomáhá řadě produktů iFi audio nad konkurenci. Je možné jej konfigurovat od 1 až do 4 polic. Obě oceňované řady produktů - Micro a Nano - pasují do racku perfektně. Speciálně navržené sloty minimalizují rezonance a zajišťují přesné umístění každého komponentu iFi do racku.

Vlastnosti

  • nemagnetické stojny z nerezové ocely s tlumením mikrovibrací
  • rezonančně zatlumené police z organického skla
  • 'O' kroužky z přírodního kaučuku
  • přesně vyrobené hroty s odpovídajícími podložkami
  • přiložená sada kabelů RCA
Každá police je rezonančně zatlumena. Otvory vytvářejí mimořádnou formu a dodávají policím mimořádnou funkčnost. Minimalizují mikrofoničnost a zabezpečují Micro/Nano komponent.
Přesně obráběné hroty s odpovídajícími podložkami pro lepší izolaci. Vyvinuto s pomocí Track Audio. Přesně opracované hroty a podložky jsou nastavitelné, aby zajistily perfektní stabilitu a odvod mechanických vibrací.
Masivní, z nerezové oceli s O-kroužky z přírodního kaučuku pro estetiku a tlumení. Sloupky z nerezové oceli pro nadčasový vzhled a minimální rezonance. O-kroužky chrání sloupky a komponenty iFi před vzájemným dotykem.
iUSB > iDAC > iTUBE > iCAN pro “Ultimativní velkou sestavu” iFi. Čtyři police dovolují uživateli vytvořit si sestavu podle svých představ schopnou konkurovat nejen mini/mikro systémům, ale také plnohodnotným hifi systémům. To všechno na ploše odpovídající krabici na doutníky.
Sada měděných RCA kabelů. iRACK je dodáván se sadou kabelů z čisté mědi, které slouží k propojení komponentů “Ultimativní velké sestavy.” Kabely jsou dodávané ve skladbě 1 pár RCA interkonekt délky 43cm a 2 páry RCA interkonekt délky 20cm. Dále je zde 3,5mm jack - 3,5mm jack kabel pro připojení ke sluchátkovému výstupu mobilního zařízení, páska a redukce USB.

 

Specifikace

iRack Standard
police: 4
rozměry: 150mm (d) x 95mm (š) x 139mm (v)
hmotnost: 0.48kg; balení: 0,87kg


iRack Premium
Jak uvedeno výše, ale navíc s OHFC kontinuálně litým měděným kabelem RCA.

1 pár OFC Pure Copper RCA interkonekt
délka: 43cm

2 páry OFC Pure Copper RCA interkonekt
délka: 20cm

1 audio signálový kabel 3.5mm > 3.5mm jack
délka: 15cm

hmotnost: 0.48kg; balení: 0,99kg

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

iRACK

iRACK

iRACK obrazně i doslova pomáhá řadě produktů iFi audio nad konkurenci. Je možné jej konfigurovat od 1 až do 4 polic. Obě oceňované řady produktů - Micro a Nano - pasují do racku perfektně.

Napsat recenzi