iEMatch+

iematch+

Nové

iEMatch+ je audio atenuátor, který přizpůsobí vaše citlivá sluchátka výkonu zesilovače.

Více informací

1 Položka

skladem

1 203 Kč
1 203 Kč bez DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

iEMatch+

TRRS-symetrický, 3,5mm sluchátkový atenuátor/optimizér

Trpí zvuk z vašich sluchátek praskáním a syčení? Kvalita zvuku prostě není „normální“ při normální úrovni poslechu? Pomůže iEMatch+.

Jednoduše připojíte do výstupu vašeho zesilovače u mobilního telefonu, tabletu nebo sluchátkového výstupu zesilovače, nastavíte odpovídající útlum a zapojíte vaše sluchátka.

AUDIO atenuátor - iEMatch+ redukuje syčení, praskání a šum na pozadí, který odvádí pozornost od vaší hudby (téměř nulová výstupní impedance). Atenuátor odstraňuje další zvuky a obnovuje část rozlišení, které se ztrácejí při běžné / nízké digitální hlasitosti.

ROZSAH hlasitosti -abyste slyšeli trochu více, iEMatch+ rozšiřuje rozsah nastavení hlasitosti, kde můžete slyšet čistý zvuk při nižších hlasitostech (zvyšuje dynamický rozsah). IEMatch je ideální pro monitory do uší (IEM) nebo sluchátka do uší.

VYVÁŽENÝ zvuk - iEMatch+ lze přepínat mezi symetrickým nebo nesymetrickým 3,5 výstupem pomocí konektoru TRRS na obou koncích. Přepínejte mezi vysokou nebo extrémní citlivostí, aby odpovídala vašim sluchátkům. Funguje skvěle jako analogový zvukový adaptér pro smartphone, digitální audiopřehrávač a další zdroje hudby.

PRÉMIOVÉ komponenty - pozlacené 3,5mm konektory, pozlacený plošný spoj s kvalitními komponenty nnapř. MELF odpory, 6N stříbro/měd kabeláž s FINAL 6063-T5 hliníko-magneziové tělem

Specifikace

Vstupní impedance> 16 Ohm
Výstupní impedance< 2.5 Ohmu (High-Sensitivity)
< 1 Ohmu (Ultra-Sensitivity)
Hmotnost12.8 g
Celková délka116 mm
Cestovní příslušenstvíPozlacený adapter do letadla
Špunty do uší s tvarovanoé pěny (-37dB)
Látkové cestovní pouzdro

Stránka výrobce: iEMatch+

Recenze

Napsat recenzi

iEMatch+

iEMatch+

iEMatch+ je audio atenuátor, který přizpůsobí vaše citlivá sluchátka výkonu zesilovače.

Napsat recenzi