ZEN DAC Signature V2

zendacsig2

Nové

Symetrický desktopový hi-res audio DAC s MQA dekodérem.

Více informací

1 Položka

skladem

6 425 Kč
6 425 Kč bez DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

ZEN DAC Signature V2

Symetrický hi-res audio DA převodník s MQA dekodérem

16 jádrový čip XMOS namísto 8.

Vychutnejte si hudbu bez jakéhokoli zkreslení nebo zabarvení.

Symetrický a velmi tichý

ZEN DAC Signature V2 obsahuje butikové součástky a obvody inspirované řadou iFi Pro v hodnotě 3 000 liber.

Je vybaven plně symetrickým, skutečně diferenciálním vyváženým dual-mono signálovým stupněm s přímými signálovými cestami, které zajišťují optimální čistotu signálu. Nové krystalové hodiny s nízkým jitterem znamenají o >20 dB lepší redukci šumu. Převodník ZEN DAC Signature V2 zůstane tichý, ať už ho použijete kdekoli. Konstrukci doplňují vynikající komponenty včetně kondenzátorů C0G od společnosti TDK, Panasonic OS-CON a kondenzátorů ELNA Slimic II.

Maličko speciální ...

Digitální stupeň převodníku ZEN DAC Signature V2 si zachovává architekturu True Native DAC. Přináší bitově dokonalý zvuk až do 32 bitů/384 kHz a nativní DSD až do DSD256 i DXD.

Čip XMOS naprogramovaný společností iFi, který zpracovává data přijímaná na vstupu USB, a oscilátory audiofilské kvality eliminující jitter přispívají k příkladnému zpracování digitálních zvukových signálů při jejich příjmu, zpracování a převodu do analogové podoby.

16 jader znamená víc ...

Díky výpočetnímu výkonu nového 16jádrového čipu XMOS je nyní ZEN DAC Signature V2 plnohodnotným dekodérem MQA.

Převodník ZEN DAC Signature V2 obsahuje technologii MQA, která umožňuje přehrávat zvukové soubory a streamy MQA a přináší zvuk původní master nahrávky. Kontrolka LED svítí zeleně nebo modře, což signalizuje, že jednotka dekóduje a přehrává stream nebo soubor MQA, a označuje původ, aby bylo zajištěno, že zvuk je identický se zvukem zdrojového materiálu. Modře svítí na znamení, že přehrává studiový soubor MQA, který byl buď schválen ve studiu umělcem/producentem, nebo byl ověřen vlastníkem autorských práv.

Kvalitní připojení

Můžete se spolehnout na přesný přenos dat ze zdrojového zařízení bez trhání. Vstup USB typu B je asynchronní, což znamená, že rychlost přenosu dat je regulována výhradně specializovanými a nyní vylepšenými obvody zvukových hodin převodníku ZEN DAC Signature V2.

Dvojice zásuvek RCA poskytuje jednostranné připojení k zesilovači a výstup Pentaconn 4,4 mm umožňuje vyvážený přenos signálu mezi kompaktními produkty, které nemohou pojmout tradiční, objemné konektory XLR.

Plný přínos symetrické konstrukce obvodů převodníku ZEN DAC Signature V2 se projeví po připojení k zesilovači nebo aktivním reproduktorům vybaveným symetrickým vstupem. Tím může být buď 4,4mm vstup Pentaconn, nebo stereofonní vstupy XLR prostřednictvím kabelu 4,4 mm-XLR.

Fixní nebo variabilní. Rozhodněte se sami.

Výstupy převodníku ZEN DAC Signature V2 lze přepínat mezi "variabilním" a "fixním".

Variabilní - toto nastavení použijte, pokud chcete, aby převodník ZEN DAC Signature V2 ovládal hlasitost napájených reproduktorů nebo koncových zesilovačů jako předzesilovač.

Fixed - tato možnost je určena pro případ, že jej používáte s navazujícím zařízením s vlastním ovládáním hlasitosti. Tak ZEN DAC Signature V2 obejde ovládání hlasitosti, jako kdyby z digitálního zdroje do analogového zesilovače vedl "přímý vodič".

Video

Odkaz na stránku výrobce: ZEN DAC Signature V2

Specifikace

VstupUSB3.0 B Socket (USB2.0 kompatibilní)
FormátyPCM (384/352.8/192/176.4/96/88.2/48/44.1kHz)
DSD (256/128/64), DXD(384/352.8kHz),
MQA (Dekodér)
DACBit-Perfect DSD & DXD DAC by Burr Brown
VýstupySymetrické 4.4 mm
Nesymetrické RCA
2V-6.2V max. (variabilní) / 4.2V (fixní)
1V-3.3V max. (variabilní) / 2.1V (fixní)
Zout<= 200 Ohm
<= 100 Ohm
SNR<-117 dB(A) @ 0dBFS (BAL/SE)
DNR>117 dB(A) @ -60dBFS (BAL/SE)
THD+N<0.0011% @ 0dBFS (BAL/SE)
PříkonBez signálu ~0.5W
Max signál ~2.5W
Rozměry158 x 117 x 35 mm
Hmotnost505g

Recenze

Napsat recenzi

ZEN DAC Signature V2

ZEN DAC Signature V2

Symetrický desktopový hi-res audio DAC s MQA dekodérem.

Napsat recenzi

Příslušenství