ZEN CAN Signature HFM

zencansignaturehfm

Nové

Analogový symetrický sluchátkový zesilovač s ActivEQ technologií pro sluchátka HIFIMAN.

Více informací

1 Položka

skladem

6 425 Kč
6 425 Kč bez DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

ZEN CAN Signature HFM

Analogový symetrický sluchátkový zesilovač

Máte nebo chcete si pořídit sluchátka HIFIMAN? Pak je tu pro vás ZEN CAN SIgnature HFM s technologií ActivEQ.

Původní ZEN CAN, plně analogový sluchátkový zesilovač, byl schopen uřídit náročné sluchátkové zátěže se symetrickou obvodovou konstrukcí, mizivě nízkou úrovní zkreslení a výjimečným zvukem. ZEN CAN Signature 6XX posunul tuto konstrukci ještě dále díky zvukovému přizpůsobení specifickému pro sluchátka 'MassDrop x Sennheiser HD 6XX'.

Pro spolupráci se sluchátky HIFIMAN u iFi vyladili zcela nový model - ZEN CAN Signature HFM.

Toto vlastní nastavení obvodů ActivEQ je přesně vyladěno napříč celou křivkou frekvenční odezvy tak, aby z těchto již tak pozoruhodných sluchátek vytáhlo to nejlepší.

ActivEQ

Funkce ActivEQ kombinuje aktivní a pasivní komponenty a vytváří specifickou ekvalizační křivku (EQ), která vyhovuje konkrétnímu typu sluchátek. To se děje výhradně v analogové oblasti bez přidání jakéhokoli dalšího šumu nebo zkreslení.

Jedno nastavení pro více modelů sluchátek

Stisknutím tlačítka HFM na ZEN CAN Signature HFM kalibrujete jejich signál tak, aby doplňoval charakteristiku odezvy sluchátek v celém frekvenčním rozsahu. To pak vyladí jeho výkon pro práci se sluchátky HIFIMAN.

Vynikající výsledky dosahuje například se sluchátky Sundara, HE-4XX, HE-400S, Edition X, HE-5. Podívejte se na naši tabulku křivek a kompatibility HIFIMAN.

Stejně jako u našeho předchozího modelu ZEN CAN Signature lze tuto funkci zapnout nebo vypnout. Bez zapnuté funkce ActivEQ je výkon modelu ZEN CAN Signature HFM chytře vyvážen tak, aby vyniklo to nejlepší ze všech ostatních sluchátek a in-ear monitorů.

Zisk, zisk a ještě jednou zisk

ZEN CAN Signature HFM má čtyři nastavení zisku v šesti decibelových krocích - 0 dB, 6 dB, 12 dB a 18 dB. Tuto funkci jsme nazvali PowerMatch.

Díky tomu se zesilovač přesně přizpůsobí připojeným sluchátkům. Unity gain (0 dB) je užitečný pro zajištění nízkého šumu u citlivých in-ear monitorů, zatímco vyšší nastavení zisku maximálně využijete při náročnějším zatížení sluchátky a poskytuje vynikající dynamický headroom.

XSpace

Tento režim analogového zpracování kompenzuje efekt "lokalizace v hlavě", který může nastat při poslechu hudby smíchané pomocí dvojice reproduktorů přes sluchátka.

Rozšiřuje zvukovou scénu sluchátek, aby poskytla prostorovější zážitek.

Nic není lepší než symetrická kontrukce

Obvody ZEN CAN Signature HFM jsou symetrické dual-mono - topologie obvykle vyhrazená pro špičkové sluchátkové zesilovače - s řadou klíčových prvků převzatých z diskrétních obvodů třídy A vyvinutých pro vlajkový sluchátkový zesilovač iFi Pro iCAN.

Klíčové komponenty byly vylepšeny pro zvýšení výkonu v souladu s vylepšeními provedenými u ZEN CAN Signature HFM, včetně použití kondenzátorů Panasonic OS-CON a Elna Silmic II.

Kontrola a řízení sluchátek

Zesilovač poskytuje vynikající schopnost řídit sluchátka a dodává 1600 mW (7,2 V) do 32 ohmů ze single-ended výstupu, přičemž přes symetrický výstup je k dispozici více než 15 V pro zátěž 600 ohmů a více.

ZEN CAN Signature HFM navazuje na pověst svých předchůdců a přináší velmi nízké zkreslení, bohaté zvukové detaily a poutavou dynamiku a schopnost snadno zvládnout všechny druhy sluchátek.

Připojte sluchátka a poslouchejte

ZEN CAN Signature HFM nabízí stereofonní vstupy RCA a 3,5mm jnesymetrický vstup a symetrický 4,4mm vstup Pentaconn. K dispozici je také 4,4mm symetrický výstup, takže se můžete připojit k zesilovačům vybaveným symetrickým vstupem.

Je vybaven dvojicí sluchátkových výstupů - 6,3mm výstupem pro sluchátka, která mají standardní nesymetrický konektor (kompatibilní se všemi sluchátky), a 4,4mm symetrickým výstupem Pentaconn pro sluchátka nabízející symetrické připojení.

Stále větší počet kvalitních sluchátek a in-ear monitorů je buď takto vybaveno, nebo poskytuje možnost odpojení kabelu a přechodu na 4,4mm konektor Pentaconn, a tento výstup je maximálně využívá (doporučuje se zejména pro sluchátka s vysokou impedancí).

Video

Odkaz na stránku výrobce: ZEN CAN Signature HFM

Specifikace

Vstupy/výstupyRCA, Pentaconn
Sluchátkový výstup
Ziskn
THD+N (A-Weighting)
3.5 (NESYM), 4.4mm (SYM))
6.35 mm, 4.4 mm
0 dB, 6 dB,12 dB,18 dB
0.0066% (BAL), 0.0058% (SE)
Výstupní impedanceSYM
NESYM
<2 Ohm
<1 Ohm
ZOUTSymetrický linkový výstup200 ohms
SNR122 dB (BAL)
Dynamický rozsah-122 dB (BAL)
Frekvenční rozsah(-3dB): 10 Hz – 200 kHz
Funkční tlačítkaHFM a/nebo XSpace; Bypass
IMD0.01%
VýkonMaximální výstupní výkon (16 ohms)
Maximální výstupní výkon (300 ohms)
Maximální výstupní výkon (600 ohms)
3.0 V / 600 mW (BAL), 4.0 V / 1000 mW (SE)
5.1 V / 756 mW (BAL), 7.6 V / 196 mW (SE)
15.2 V / 385 mW (BAL), 7.6 V / 98 mW (SE)
Příkon13 W / 2.6A
Rozměry160 x 117 x 35 mm
Hmotnost0,85 kg

Recenze

Napsat recenzi

ZEN CAN Signature HFM

ZEN CAN Signature HFM

Analogový symetrický sluchátkový zesilovač s ActivEQ technologií pro sluchátka HIFIMAN.

Napsat recenzi

Příslušenství