ZEN CAN Signature 6XX

zencansignature6xx

Nové

Analogový sluchátkový zesilovač.

Více informací

momentálně není skladem

6 425 Kč
6 425 Kč bez DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

ZEN CAN Signature 6XX

Analogový sluchátkový zesilovač s přizpůsobením ActiveEQ

O úroveň výš

Původní ZEN CAN, iFi plně analogový sluchátkový zesilovač, se chlubí schopností řídit náročná zatížení sluchátky, symetrickým designem obvodu, mizivě nízkou úrovní zkreslení a univerzálním zvukovým přizpůsobením. ZEN CAN Signature 6XX toto posouvá na jinou úroveň. Dále vylepšuje kvalitu zvuku vylepšeným designem obvodů, při zachování všestranných funkcí „běžné“ verze a přidáním něčeho zvláštního - vlastní nastavení EQ přesně přizpůsobené v celé křivce frekvenční odezvy, aby bylo možné využít populární model sluchátek.

ActivEQ

Tato nová funkce, pojmenovaná ActivEQ, kombinuje aktivní a pasivní komponenty a vytváří specifickou křivku EQ tak, aby vyhovovala konkrétním sluchátkům. Pracuje v analogové doméně bez náznaku dalšího šumu nebo zkreslení. ZEN CAN Signature 6XX obsahuje ActivEQ pro ‚MassDrop x Sennheiser HD 6XX‘ - oblíbená vysoce kvalitních sluchátka s dosud prodanými více než 120 000ks, založená na Sennheiser HD 650 a vytvořená exkluzivně pro Drop.com.

Tato sluchátka jsou proslulá kvalitou ve středním pásmu, ale vykazují určité zvláštnosti v oblasti basů a výšek, což lze vidět při měření frekvenční odezvy.

ActiveEQ aktivní

Po stisknutí tlačítka „HD 6XX“ kalibruje ZEN CAN Signature 6XX svůj signál tak, aby doplňoval charakteristiky odezvy sluchátek přímo v celém frekvenčním rozsahu, a přizpůsobuje tak svůj výkon, aby přesně vyhovoval HD 6XX jako oblek na míru. Výhody této křivky ActivEQ jsou navíc stejně použitelné i pro Sennheiser HD 650, která mají stejné vlastnosti. Má vliv také na ostatní modely Sennheiser.

Tuto funkci lze zapnout nebo vypnout. Bez aktivace ActivEQ je ZEN CAN Signature 6XX vyvážený, aby co nejlépe vyhověl všem druhům sluchátek a sluchátek do uší.

Zisk je důležitý

ZEN CAN Signature 6XX nabízí čtyři nastavení zisku v 6dB krocích - 0 dB, 6 dB, 12 dB a 18 dB. To umožňuje, aby zesilovač přesně vyhovoval připojeným sluchátkům. Základní zisk (0 dB) je užitečný k zajištění nízkého šumu u citlivých monitorů do uší, zatímco vyšší nastavení zesílení maximálně využívá tvrdší zatížení sluchátek a poskytuje vynikající dynamickou odezvu.

XSpace

Tento režim analogového zpracování kompenzuje efekt „lokalizace v hlavě“, ke kterému může dojít při použití sluchátek k poslechu hudby smíchané pomocí dvojice reproduktorů. Rozšiřuje zvukovou scénu sluchátek a poskytuje tak prostornější zážitek podobný reproduktorům.

Rovnováha sil

Obvody ZEN CAN Signature 6XX jsou vyváženým, symetrickým duálním mono designem - topologií obvykle vyhrazenou pro špičkové sluchátkové zesilovače - s řadou klíčových prvků z diskrétních obvodů třídy A vyvinutých pro vlajkový sluchátkový zesilovač iFi Pro iCAN.

Dynamické DUO

ZEN CAN Signature 6XX funguje dobře s ZEN DAC Signature. Pokud jsou použity v tandemu, vytvářejí fantastický desktopový sluchátkový systém pro digitální i analogové zdroje, což dále rozšiřuje pověst řady ZEN od iFi pro poskytování výjimečného výkonu a všestrannosti za pozoruhodné ceny.

Video:

Odkaz na stránku výrobce: ZEN CAN Signature 6XX

Specifikace:

VstupyRCA, 3.5mm (Nesym) 4.4mm (Sym)
VýstupySluchátkový6.35 mm, 4.4 mm
Zisk0 dB, 6 dB,12 dB,18 dB nastavitelný
THD+N (A-Weighting)0.0066% (Sym), 0.0058% (Nesym)
ZOUTSluchátkový výstup
Symetrický linkový výstup
0.25 ohms (Nesym), 0.5 ohms (Sym)
200 ohms
SNR122 dB (BAL)
Dynamický rozsah-122 dB (BAL)
Frekvenční rozsah(-3dB): 10 Hz – 200 kHz
Funkční tlačítkaHD6XX adaption a/nebo XSpace; Bypass
IMD0.01%
Výstupní výkonMax. při zátěži 16 ohms
Max. při zátěži 300 ohms
Max. při zátěži 600 ohms
Max. příkon
3.0 V / 600 mW (Sym), 4.0 V / 1000 mW (Nesym)
5.1 V / 756 mW (Sym), 7.6 V / 196 mW (Nesym)
15.2 V / 385 mW (Sym), 7.6 V / 98 mW (Nesym)
13 W / 2.6A
Rozměry11.7 x 10 x 3 cm
Hmotnost0.85 kg

Recenze

Napsat recenzi

ZEN CAN Signature 6XX

ZEN CAN Signature 6XX

Analogový sluchátkový zesilovač.

Napsat recenzi

Příslušenství